مرجع بزرگ خرید و فروش خشکبار
دوشنبه , مهر ۷ ۱۳۹۹
خانه / بادام درختی / انواع بادام صادراتی در بازار ایران

انواع بادام صادراتی در بازار ایران

انواع بادام صادراتی مورد پسند عموم افراد در بازار ایران وجود دارد. در سال های اخیر فروش انواع بادام صادراتی با رشد قابل توجه روبه رو شده است و مصرف کننده را همواره به خرید خود ترغیب می کند. مسئله خرید و فروش بادام درختی با توجه به امر خواص بی نظیر مغزدانه ها بسیار با استقبال همراه شده است و بهترین این نوع بادام که با نام صادراتی از آن یاد می شود نمونه ممتاز مانند مامایی و پوست کاغذی می باشد. نکته ای که باید به آن اشاره شود این است که مشتری برای خریداری محصول خود تنها به دنبال یک سوی قضیه که کیفیت است نمی باشد و صدرصد هدف نهایی قیمت و هزینه تمام شده خواهد بود.

انواع بادام صادراتی مورد تقاضا در بازار

همان طور که مطلع هستید در بازار انواع بادام درختی داد و ستد می شود اما تمام آنها قابلیت صادرات به کشورهای همسایه را نداشته و کیفیت لازمه برای این قسم از امور را دارا نمی باشند. اما در این بین در کشور ما که شرایط برای رشد و باردهی انواع خشکبار علل خصوص بادام درختی کاملا محیا است می توان برای صادرات تعدادی از آنها که کیفیت قابل قبولی دارند اقدام نمود نمونه هایی مانند بادام مامایی که به لحاظ درشتی و کیفیت مغز بسیار عالی بوده و می تواند مشتری خارجی را کاملا متقاعد کند و یا بادام کاغذی که به مجلسی شهرت داشته و برای استفاده در انواع آجیل بیشتر از سایرین مفید می باشد.

انواع بادام صادراتی

انواع بادام درختی

  • بادام پوست کاغذی
  • بادام مامایی
  • بادام سنگی
  • بادام سفید
  • بادام تلخ
  • بادام ربیع
  • بادام محب
  • و بادام خام

انواع بادام صادراتی

نحوه سفارش انواع بادام صادراتی

در صورتی که خواهان خریداری هر نوع از بادام درختی هستید و از مزیت خرید عمده آن آگاه می باشید کافیست حجم مورد نظر از محصول خود را با مدیر فروش مجموعه مطرح کنید تا سفارش شما ثبت گردد.

انواع بادام صادراتی

در صورت تمایل به اطلاع از قیمت عمده این محصول با ما در تماس باشید

مدیر فروش: حمید مهدوی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120543619
کانال تلگرام: maghzsara@
پاسخگویی تلگرام: admin_maghzsara@
پاسخگویی واتس اپ: 09120543619
اینستاگرام: maghzsara@
پست الکترونیکی: info@maghzsara.ir

مطلب پیشنهادی

خرید بادام سنگی

خرید بادام سنگی به قیمت روز

خرید بادام سنگی را به صورت عمده از طریق این سایت هم اکنون سفارش دهید چرا …

SOCIALICON
SOCIALICON