مرجع بزرگ خرید و فروش خشکبار
سه شنبه , مهر ۸ ۱۳۹۹
خانه / بادام / فروش عمده بادام محب درجه یک

فروش عمده بادام محب درجه یک

بادام محب درجه یک به عنوان نمونه ای از بادام درختی که رضایتمندی مشتری را به دست آورده است در ایران به صورت عمده داد و ستد شده و از کیفیت خوبی برخوردار می باشد. بادام محب درجه یک که به آن بادام  پوست کاغذی یا سفید نیز گفته می شود در بازار با افزایش ارزش، فروش مناسب و صادرات به کشورهای مختلف رو به رو شده است. بادام محب را می توان نوعی محبوب از بادام درختی معرفی کرد که به دلیل مزایای آن، سالانه در سبد خرید مردم به عنوان نوعی مهم از آجیل یافت می شود.

قیمت بادام محب در ایران

قیمت این نوع بادام طبیعتا متناسب با میزان درآمد مشتری می باشد. اما این بادام به نسبت نوع مامایی و ربیع ارزان قیمت تر است و در خرید عمده آن می توان بهتر سرمایه گذاری کرد. باید گفت که انواع بادام درختی از نظر سایز و اندازه ریز و درشت داشته و نوع محب نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و این موضوع در میزان قیمت آن بسیار تاثیر گذار است. با این حال نوع محب را می توان جزء بهترین نوع بادام درختی از نظر کیفیت محاسبه کرد.

صادرات بادام محب

بادام محب که در داخل کشور فروش خوب و خواهان فراوان دارد در خارج از کشور هم افراد زیادی به دنبال خرید این بادام هستند. از جمله کشورهای همسایه و اروپایی که از خریداران نوع محب می باشند می توان به این ها اشاره کرد:

  • آلمان
  • روسیه
  • ترکیه
  • ارمنستان
  • پاکستان
  • عراق
  • امارات

بادام محب

در صورت تمایل به خرید و فروش عمده این محصول با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: حمید مهدوی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120543619
کانال تلگرام: maghzsara@
پاسخگویی تلگرام: admin_maghzsara@
پاسخگویی واتس اپ: 09120543619
اینستاگرام: maghzsara@
پست الکترونیکی: info@maghzsara.ir

مطلب پیشنهادی

بادام درختی سنگی

فروش عمده بادام درختی سنگی

بادام درختی سنگی را به صورت کلی و جزئی از طریق این مجموعه خرید هم …

SOCIALICON
SOCIALICON